Les Jardins de Skoura
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Les Jardins de Skoura in Skoura, bevind je je op 2,9 km van Kasbah Amridil en op 42,8 km van Rozenvallei. Deze bed & breakfast ligt op 47,8 km van Atlas Studios en op 51,1 km van Kasbah Tifoultoute.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 8
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Open haard in de lobby
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis receptie
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Klamboes
- Privépicknick
- Kinderspelletjes
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Raamhor
- Elektrische adapters/opladers
- Babybadje
- Kinderboeken
- In hoogte verstelbare douchekop
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Les Jardins de Skoura
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen.
- Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: PayPal.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.05 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Je dient de borgsom binnen 48 uur na het boeken te betalen via PayPal.
Met een verblijf bij Les Jardins de Skoura in Skoura, bevind je je op 2,9 km van Kasbah Amridil en op 42,8 km van Rozenvallei. Deze bed & breakfast ligt op 47,8 km van Atlas Studios en op 51,1 km van Kasbah Tifoultoute.
Doe of je thuis bent in één van de 8 individueel gedecoreerde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby.
Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Skoura
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}









































