Apsor Palace Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Apsor Palace Hotel ligt centraal gelegen in Phnom Penh, op 4 min. lopen van Riverside en op 7 min. lopen van Koninklijk Paleis. Dit hotel ligt op 0,5 km van Silver Pagoda en op 1 km van Onafhankelijkheidsmonument.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 34
- Aantal verdiepingen: 5
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 2013
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 2
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Parkeerplaatsen in de straat
- Afstand van accommodatie (ft)33
- Afstand van accommodatie (meter)10
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Koelkast
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Pantoffels
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Balkon of terras
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Reisgidsen of aanbevelingen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Apsor Palace Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. USD 8 voor volwassenen en ca. USD 6 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 15 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
Apsor Palace Hotel ligt centraal gelegen in Phnom Penh, op 4 min. lopen van Riverside en op 7 min. lopen van Koninklijk Paleis. Dit hotel ligt op 0,5 km van Silver Pagoda en op 1 km van Onafhankelijkheidsmonument.
Doe of je thuis bent in één van de 34 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben een lcd-televisie van 32 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met een douche hebben haardrogers en badjassen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Apsor Palace Hotel kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.30 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Phnom Penh
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}