Amiral Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Amiral Hotel in Varna, in de buurt Primorski, bevind je je op 10 min. lopen van Zeetuin en Ticha-stadion. Dit hotel ligt op 15,3 km van Golden Sands Beach en op 1,5 km van Dierentuin.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, oppasservices (toeslag) en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 49
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal vergaderruimtes: 4
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Haardroger
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Aparte badkuip en douche
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Matrassen van traagschuim
- Kussenkeuzemenu
- Regendouche
- Gratis babybedden
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
- Gratis thee/oploskoffie
- Lokale kaarten
- Elektrische adapters/opladers
- Laptopvriendelijke werkplek
- Vloerverwarming
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Amiral Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 9.2 voor volwassenen en ca. EUR 5.11 voor kinderen
- Parkeerkosten: EUR 7.67 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 12.78 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor extra bed: EUR 17.89 per dag
Met een verblijf bij Amiral Hotel in Varna, in de buurt Primorski, bevind je je op 10 min. lopen van Zeetuin en Ticha-stadion. Dit hotel ligt op 15,3 km van Golden Sands Beach en op 1,5 km van Dierentuin.
Doe of je thuis bent in één van de 49 klimaatgeregelde kamers met vloerverwarming en een smart-tv. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een minibar.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, oppasservices (toeslag) en huwelijksservices.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Dit hotel beschikt over 4 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Varna
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


































