Hotel casas de Campo El Ciruelo
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Hotel casas de Campo El Ciruelo in San Gil bevind je je aan de rivierpromenade, op 5 min. rijden van Parque El Gallineral en Centro Comercial El Puente. Deze lodge ligt op 2,9 km van Parque Gallineral en op 3,1 km van Cerro de la Cruz.
Hotelinrichting
Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een stoombad en fietsenverhuur vast leuk. Andere kenmerken van deze lodge zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 6
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Picknickplaats
- Stoombad
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Klamboes
- Feestruimte
- Volledig omheind
- Terras
- Terrasmeubilair
- Eigen parkeergelegenheid
- Wandelpad naar het water
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Individueel gemeubileerd
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Toiletpapier
- Vloerverwarming
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel casas de Campo El Ciruelo
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 20.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Contante borgsom vereist
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Als je met een kind reist, kan de accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, worden mogelijk verplicht om de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te overleggen bij het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd met het kind naar Colombia reist, kan dat familielid of die voogd worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder met het kind naar Colombia reist, kan deze ouder worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met een kind te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis contact op te nemen met het Colombiaanse consulaat.
- Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 20.00 uur.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
- Vóór het inchecken dien je een borgsom van COP 200000 te betalen.
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Brandhouttoeslag: COP 30000 per dag
Wanneer je verblijft bij Hotel casas de Campo El Ciruelo in San Gil bevind je je aan de rivierpromenade, op 5 min. rijden van Parque El Gallineral en Centro Comercial El Puente. Deze lodge ligt op 2,9 km van Parque Gallineral en op 3,1 km van Cerro de la Cruz.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 6 individueel gemeubileerde kamers met vloerverwarming en een flatscreentelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. De privékeukens maken het eenvoudiger om je maaltijden bereiden. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier.
Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een stoombad en fietsenverhuur vast leuk. Andere kenmerken van deze lodge zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Hotel casas de Campo El Ciruelo kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een wasserij. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren. Neem contact op met de accommodatie voor incheckinstructies. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in San Gil
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}














































































































































