general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Bellmare

2002-3 Hama, Maizuru
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Bellmare in Maizuru bevind je je op 5 min. rijden van Baksteenpark van Maizuru en Maizuru Stadsherdenkingshal. Dit hotel ligt op 1,4 km van Marinemuseum en op 4,9 km van Hikiage-museum van Maizuru.

Hotelinrichting

Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een bankethal en een automaat.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 70
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Feestruimte
  • Automaat

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bubbelbad
  • Bureau
  • Gratis mineraalwater
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Gratis thee/oploskoffie
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Bellmare

2002-3 Hama, Maizuru, Kyoto (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 02.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Bellmare in Maizuru bevind je je op 5 min. rijden van Baksteenpark van Maizuru en Maizuru Stadsherdenkingshal. Dit hotel ligt op 1,4 km van Marinemuseum en op 4,9 km van Hikiage-museum van Maizuru.

    Doe of je thuis bent in één van de 70 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk een bubbelbad en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een bankethal en een automaat.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.

    Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Kinderen t/m 2 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1100 per persoon

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.