general_help_center_title

general_help_center_description

Aquarius on the Beach

17 Wasawasa Road, Wailoaloa Beach, Nadi
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Aquarius on the Beach in Nadi, in de buurt Wailoloa, bevind je je op 4 min. rijden van Wailoaloa Beach en op 8 min. van Markt van Namaka. Dit hotel bij het strand ligt op 6,3 km van Sri Siva Subramaniya Swami Temple en op 10,3 km van Port Denarau Marina (jachthaven).

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices.

Hotelinrichting

  • Cadeauwinkels of kiosk
  • Aantal kamers: 15
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 3
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Huwelijksservices
  • Snelle incheckservice
  • Parasols bij het zwembad
  • Kruidenier / supermarkt
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1985
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Vervoer van/naar de cruiseterminal (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren
  • Computerstation
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal strandbars: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Strandparasols
  • Strandligstoelen
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Strandlakens
  • Terras
  • Feestruimte
  • Parkeerplaatsen in de straat
  • Afstand van accommodatie (ft)164
  • Afstand van accommodatie (meter)50

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Kluis in de kamer
  • Plafondventilator
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Aparte zitruimte
  • Betaalfilms
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Satellietzenders
  • Gratis wifi
  • Gemeubileerd balkon of terras
  • Gratis babybedden
  • Ledtelevisie
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Aquarius on the Beach

17 Wasawasa Road, Wailoaloa Beach, Nadi, Western-divisie, Fiji
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Aquarius on the Beach in Nadi, in de buurt Wailoloa, bevind je je op 4 min. rijden van Wailoaloa Beach en op 8 min. van Markt van Namaka. Dit hotel bij het strand ligt op 6,3 km van Sri Siva Subramaniya Swami Temple en op 10,3 km van Port Denarau Marina (jachthaven).

    Doe of je thuis bent in één van de 15 klimaatgeregelde kamers met een ledtelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers met een douche zijn voorzien. Bij de voorzieningen horen een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices.

    Stil je honger met internationale gerechten bij Pool Side Restaurant, een restaurant aan het strand met uitzicht op een zwembad. In de koffiebar/het café kun je ook iets eten. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een strandbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een snelle incheckservice en een stomerij/wasserijservice. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer van/naar de cruiseterminal.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal en de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur.
    • Eén kind t/m 4 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.

    • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. FJD 11.95–20.95 per persoon
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: FJD 20.00 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
    • De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een creditcard

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.