Maison Ailleurs
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Maison Ailleurs in Chartres, bevind je je vlak bij Musée des Beaux-Arts de Chartres en Collégiale St-André. Dit aparthotel in luxe stijl ligt op 0,4 km van Centre International du Vitrail de Chartres en op 0,4 km van Kathedraal van Chartres.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 5
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
- Privépicknick
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten gebruikt
- Kinderspelletjes
Kamerinrichting
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kitchenette
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Vaatwasser
- Kookplaat
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Mp3 dock
- iPod dock
- Regendouche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Huishoudservice op aanvraag
- Schoonmaakartikelen
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Elektrische adapters/opladers
- Babybadje
- Laptopvriendelijke werkplek
- Ledlampen
- Badjassen voor kinderen
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Maison Ailleurs
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 19.00 uur
- Check-Out: 10.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie gebruikt milieuvriendelijke schoonmaakproducten
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Er wordt een toeristenbelasting van 5.50 procent in rekening gebracht
- Toeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. EUR 15 per persoon
- Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Wanneer je verblijft bij Maison Ailleurs in Chartres, bevind je je vlak bij Musée des Beaux-Arts de Chartres en Collégiale St-André. Dit aparthotel in luxe stijl ligt op 0,4 km van Centre International du Vitrail de Chartres en op 0,4 km van Kathedraal van Chartres.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 5 individueel gedecoreerde kamers met kitchenettes. Wifi en kabelinternet zijn gratis, terwijl de flatscreentelevisie van 40 cm met digitale zenders voor het kijkplezier zorgt. Bij de voorzieningen horen een bureau en een zitruimte en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Chartres
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






























































































