The Leela Hotel Deira
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij The Leela Hotel Deira bevind je je in het hart van Dubai, op 1 min. rijden van City Centre Deira en op 6 min. van Goud-souk. Dit hotel met een spa ligt op 7,4 km van Dubai World Trade Centre en op 9 km van Dubai Cruise Terminal.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een healthclub en een buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 120
- Aantal verdiepingen: 11
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Healthclub
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Zwembad
- Volledig uitgeruste spa
- Spabehandelingsruimte(s)
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 2
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 3
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Kluisjes beschikbaar
- Winkelcentrum ter plaatse
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke spa
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Aparte badkuip en douche
- Satellietzenders
- Lcd-televisie
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Laptopvriendelijke werkplek
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The Leela Hotel Deira
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 19
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Contante borgsom vereist
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden en slaapbanken te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 18.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- De stad heft de volgende belasting: AED 15.00 per accommodatie, per nacht.
- Vóór het inchecken dien je een borgsom van AED 200 te betalen.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. AED 45 voor volwassenen en ca. AED 25 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: AED 250 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 3)
- Toeslag voor extra bed: AED 165.0 per nacht
Met een verblijf bij The Leela Hotel Deira bevind je je in het hart van Dubai, op 1 min. rijden van City Centre Deira en op 6 min. van Goud-souk. Dit hotel met een spa ligt op 7,4 km van Dubai World Trade Centre en op 9 km van Dubai Cruise Terminal.
Doe of je thuis bent in één van de 120 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over aparte badkuipen en douches, haardrogers en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een healthclub en een buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Bestel iets lekkers in een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, waaronder 2 restaurants en een koffiebar/café. Ontspan met een lekker fris drankje van een poolbar of één van de 3 bars/lounges. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten inbegrepen die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Dubai
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}