Penthouse with Terrace by Olahola
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Penthouse with Terrace by Olahola in Akumal bevind je je vlak bij het strand, op 4 min. rijden van Strand van Akumal en op 9 min. van Parque Xel-Há. Dit hotel ligt op 25,4 km van Tulum Mayan Ruins en op 6 km van Half Moon Bay.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 2
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Tuin
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Privébadkamer
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Vaatwasser
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Aparte woonkamer
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Aantal badkamers: 1
- Geen huishoudservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Penthouse with Terrace by Olahola
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Borgsom: USD 500.00 per verblijf
- Voor een babybed worden kosten in rekening gebracht
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Wanneer je verblijft bij Penthouse with Terrace by Olahola in Akumal bevind je je vlak bij het strand, op 4 min. rijden van Strand van Akumal en op 9 min. van Parque Xel-Há. Dit hotel ligt op 25,4 km van Tulum Mayan Ruins en op 6 km van Half Moon Bay.
Doe of je thuis bent in één van de 2 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een oven. De kamers hebben een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een magnetron en een koffiezetapparaat/waterkoker, terwijl een babybed (toeslag) aangevraagd kunnen worden.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues.
Gasten van Penthouse with Terrace by Olahola kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Akumal
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


