general_help_center_title

general_help_center_description

Yugarawa Fuga

261 Miyakami, Miyakami
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Yugarawa Fuga in Yugawara bevind je je op 5 min. rijden van Kunstmuseum van Yugawara en Manyo-park. Deze ryokan ligt op 15,3 km van Lake Ashi en op 24,1 km van Hakone Kowakien Yunessun.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een warmwaterbron of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 21
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Tuin
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Boeken
  • Videobibliotheek
  • Parkeerplaatsen in de straat
  • Japanse tuin
  • Afstand van accommodatie (ft)656
  • Afstand van accommodatie (meter)200
  • Toegangstijden parkeerterrein:  24 uur per dag
  • Genkan (entree)

Kamerinrichting

  • Koelkast
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Pantoffels
  • Aparte badkuip en douche
  • Gratis wifi
  • Diep bad
  • Huishoudservice (toeslag)
  • Elektrische waterkoker
  • Enkel dineren in de kamer
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Gratis thee/oploskoffie
  • Tatamivloer (geweven matten)
  • Tokonoma (alkoof)
  • Fusuma (kamerschermen)
  • Onoverdekte warmwaterbron voor privégebruik (onsen in Japanse stijl)

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Yugarawa Fuga

261 Miyakami, Miyakami, Yugawara, Kanagawa (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 18.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Kinderen niet toegelaten
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Yugarawa Fuga in Yugawara bevind je je op 5 min. rijden van Kunstmuseum van Yugawara en Manyo-park. Deze ryokan ligt op 15,3 km van Lake Ashi en op 24,1 km van Hakone Kowakien Yunessun.

    Doe of je thuis bent in één van de 21 kamers met een koelkast. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De badkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een waterkoker en gratis theezakjes/oploskoffie en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij een warmwaterbron of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 09.00 uur. 

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 20.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. Als je een verblijf op basis van halfpension hebt geboekt, dien je voor 18.00 uur in te checken als je wilt dineren.

    • Hotsprings kunnen gebruikt worden tussen 15.00 uur en middernacht.
    • Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Er worden alleen vaste maaltijden in de kamer geserveerd (er is geen menu of openbare dinergelegenheid beschikbaar).
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 2200 per persoon
    • Schoonmaakkosten: JPY 4400 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.