Sir Christopher Wren Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Sir Christopher Wren Hotel bevind je je centraal in Windsor, vlak bij Thames River en op 11 min. lopen van Windsor Castle. Dit hotel ligt op 4,2 km van LEGOLAND® Windsor en op 13,6 km van Thorpepark.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een healthclub of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 133
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 5
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Healthclub
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 1259
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 117
- Aantal vergaderruimtes: 8
- Conferentiecentrum
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Waterautomaat
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten gebruikt
- Afstand van accommodatie (ft)1312
- Afstand van accommodatie (km)0.4
- Terrasmeubilair
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Visuele alarmen in de gangen
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Gratis krant
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Bad/douchecombinatie
- Aparte eetruimte
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Sir Christopher Wren Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie gebruikt milieuvriendelijke schoonmaakproducten
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor laat uitchecken: GBP 60
Met een verblijf bij Sir Christopher Wren Hotel bevind je je centraal in Windsor, vlak bij Thames River en op 11 min. lopen van Windsor Castle. Dit hotel ligt op 4,2 km van LEGOLAND® Windsor en op 13,6 km van Thorpepark.
Doe of je thuis bent in één van de 133 individueel gedecoreerde kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een bad/douchecombinatie, designer toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Plezier gegarandeerd dankzij een healthclub of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.
Geniet van moderne Europese gerechten bij The Brasserie Restaurant, een restaurant met een bar/lounge waar je kunt genieten van een drankje en in de openlucht kunt dineren. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Op werkdagen wordt er gratis een Engels ontbijt geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Windsor? Kies voor dit hotel met 117 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 8 vergaderruimtes.
Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Windsor
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















































































































