Ramada by Wyndham Del Rio
Type kamer, met prijs
Kaart
Ramada by Wyndham Del Rio ligt in Del Rio op 5 min. rijden van San Felipe Springs en Brown Plaza. Dit hotel ligt op 4,1 km van Whitehead Memorial Museum en op 4,7 km van Val Verde Winery.
Hotelinrichting
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een binnenzwembad en een bubbelbad niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een kapsalon en een balzaal.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Gratis vervoer van/naar de luchthaven
- Kapsalon
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 147
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 5
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Stoombad
- Sauna
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 6000
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 557
- Aantal vergaderruimtes: 8
- Parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Aantal spabaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Ligstoelen aan het zwembad
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Balzaal
- Feestruimte
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
- Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Visuele alarmen in de gangen
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Magnetron
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
- Handdouche
- Verplaatsbare badstoel
- Verplaatsbare douchestoel
- Verlaagd kijkgaatje in de deur
- Verlaagde sloten/verlaagd nachtslot
- Handgreep in badkuip
- Handgreep in douche
- Rolstoeltoegankelijke douche
- Toegankelijke badkuip voor minder validen
- Visueel brandalarm
- Deurklinken
- Rolstoeltoegankelijke deuropeningen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Ramada by Wyndham Del Rio
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Count on Us (Wyndham) volgt.
- Mondkapjes zijn verplicht bij de accommodatie voor gasten die niet gevaccineerd zijn tegen Covid-19
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur.
- Kinderen t/m 17 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers. Ook andere huisdierbeperkingen gelden. Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Mondkapjes zijn verplicht in gemeenschappelijke ruimtes voor gasten die niet gevaccineerd zijn.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Borgsom voor huisdier: USD 50 per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: USD 20.0 per nacht
Ramada by Wyndham Del Rio ligt in Del Rio op 5 min. rijden van San Felipe Springs en Brown Plaza. Dit hotel ligt op 4,1 km van Whitehead Memorial Museum en op 4,7 km van Val Verde Winery.
Doe of je thuis bent in één van de 147 kamers met een koelkast en een magnetron. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een binnenzwembad en een bubbelbad niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een kapsalon en een balzaal.
Geniet van fusion-gerechten bij Summer Fields, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden).
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Del Rio? Kies voor dit hotel met 557 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 8 vergaderruimtes. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Del Rio
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

























































