general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Walhalla

Poststrasse 27, St. Gallen
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotel Walhalla ligt centraal gelegen in St. Gallen, op 4 min. lopen van Textielmuseum en op 6 min. lopen van Stiftsbibliothek Sankt Gallen. Dit hotel ligt op 1 km van Fürstabtei St. Gallen en op 1,2 km van Theater St. Gallen.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook conciërgeservices en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 101
  • Aantal verdiepingen: 6
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Conferentieruimte
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Snelle uitcheckservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Bouwjaar: 1959
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 2045
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 190
  • Aantal vergaderruimtes: 6
  • Snackbar / deli
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Computerstation
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Feestruimte
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke lounge

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Telefoon
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Espressoapparaat
  • Designer toiletartikelen
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Verduisterende gordijnen
  • Kabelzenders
  • Gratis wifi
  • Donzen dekbed
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Kussenkeuzemenu
  • Regendouche
  • Bad of douche
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Gratis babybedden
  • Aparte slaapkamer
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Walhalla

Poststrasse 27, St. Gallen, Kanton Sankt Gallen, Zwitserland
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Omschrijving
  • Hotel Walhalla ligt centraal gelegen in St. Gallen, op 4 min. lopen van Textielmuseum en op 6 min. lopen van Stiftsbibliothek Sankt Gallen. Dit hotel ligt op 1 km van Fürstabtei St. Gallen en op 1,2 km van Theater St. Gallen.

    Doe of je thuis bent in één van de 101 kamers met espressoapparaten. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een bad of douche met een regendouche en designer toiletartikelen.

    De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook conciërgeservices en een bankethal.

    Gasten van Hotel Walhalla kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 11.00 uur.

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in St. Gallen? Kies voor dit hotel met 190 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 6 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Eén kind t/m 11 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: CHF 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.
    • Toerismetoeslag: CHF 1.50 per persoon, per nacht

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. CHF 25 voor volwassenen en ca. CHF 25 voor kinderen
    • Parkeerkosten: CHF 25 per dag (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
    • Toeslag voor huisdieren: CHF 20 per huisdier, per dag
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
    • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Toeslag voor extra bed: CHF 50.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.