Jannataan Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Jannataan Hotel in Lamu, in de buurt Lamu Old Town, bevind je je vlak bij Lamu Museum en Fort van Lamu. Dit hotel ligt op 0,4 km van Strand van Shela en op 1,1 km van Strand van Manda.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 24
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Aantal buitenzwembaden: 1
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Geluiddichte kamers
- Bad/douchecombinatie
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Gratis thee/oploskoffie
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Jannataan Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
Wanneer je verblijft bij Jannataan Hotel in Lamu, in de buurt Lamu Old Town, bevind je je vlak bij Lamu Museum en Fort van Lamu. Dit hotel ligt op 0,4 km van Strand van Shela en op 1,1 km van Strand van Manda.
Overnacht in één van de 24 kamers met een flatscreentelevisie. Op je kamer heb je een tv met digitale zenders die zorgt voor het kijkplezier. Badkamers met een bad/douchecombinatie zijn voorzien. Bij de voorzieningen horen een waterkoker en gratis theezakjes/oploskoffie en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een geldautomaat/bankservice.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Nog meer populaire hotels in Lamu
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















