Mercure Wagga Wagga
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Mercure Wagga Wagga bevind je je centraal in Wagga Wagga, op slechts 4 min. lopen van Oasis Aquatic Centre en op 13 min. lopen van Wiradjuri Walking Track Visitor Center Trailhead. Dit motel ligt op 1 km van National Glass Art Gallery en op 1,1 km van Wagga Wagga Civic Theatre.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit motel zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 86
- Aantal verdiepingen: 2
- Conferentieruimte
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Gratis gebruik van fitnesscentrum in de buurt
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 4306
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 400
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Conferentiecentrum
- Gratis zelf parkeren
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Gedeelde magnetron
- Feestruimte
- Parkeerplaatsen buiten
- Eigen parkeergelegenheid
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Premium televisiezenders
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Pillowtop-matrassen
- Babybedden (toeslag)
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Gratis thee/oploskoffie
- Zeep
- Toiletpapier
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Laptopvriendelijke werkplek
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
- Restaurantgids
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Mercure Wagga Wagga
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Maximaal 4 kinderen t/m 14 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. AUD 25 voor volwassenen en ca. AUD 15 voor kinderen
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: AUD 20.0 per nacht
- De accommodatie berekent een toeslag van 1.4 procent op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Mercure Wagga Wagga bevind je je centraal in Wagga Wagga, op slechts 4 min. lopen van Oasis Aquatic Centre en op 13 min. lopen van Wiradjuri Walking Track Visitor Center Trailhead. Dit motel ligt op 1 km van National Glass Art Gallery en op 1,1 km van Wagga Wagga Civic Theatre.
Doe of je thuis bent in één van de 86 kamers met een minibar. Je kamer beschikt over een bed met pillowtop matras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit motel zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.
Bestel iets lekkers bij One Morgan St., een restaurant met een bar/lounge waar je kunt genieten van een drankje en in de openlucht kunt dineren. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 09.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Plan je een evenement in Wagga Wagga? Kies voor dit motel met 400 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 22.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.30 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Wagga Wagga
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}