general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Globo

Rruga Pavaresia, Durrës
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Hotel Globo in Durrës bevind je je op 10 min. rijden van Blue Star Winkelcentrum en Haven van Durrës. Dit hotel ligt op 38,1 km van Ministerie van Defensie en op 38,3 km van Skanderbeg-plein.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Cadeauwinkels of kiosk
  • Aantal kamers: 24
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Kruidenier / supermarkt
  • Gratis wifi
  • Waterautomaat
  • Volledig omheind
  • Terrasmeubilair
  • Eigen parkeergelegenheid

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Balkon
  • Bureau
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Regendouche
  • Extra bedden (toeslag)
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Visueel brandalarm

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Globo

Rruga Pavaresia, Durrës, Durrës, Durrës County, Albanië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Hotel Globo in Durrës bevind je je op 10 min. rijden van Blue Star Winkelcentrum en Haven van Durrës. Dit hotel ligt op 38,1 km van Ministerie van Defensie en op 38,3 km van Skanderbeg-plein.

    Doe of je thuis bent in één van de 24 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en verduisterende gordijnen en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.

    De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken.

    Gasten van Hotel Globo kunnen iets lekkers halen bij de kruidenier/supermarkt. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een lift en een waterkoeler.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.45 per persoon, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 5 voor volwassenen en ca. EUR 5 voor kinderen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.