Hotel Villa Fontaine Village Izukogen
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Villa Fontaine Village Izukogen in Ito, in de buurt Futo, bevind je je op slechts 5 min. rijden van Granpal-park van Izu en Mt. Omuro. Dit hotel met een spa ligt op 2,8 km van Cactuspark van Izu en op 3,2 km van Jogasaki-kust.
Hotelinrichting
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een warmwaterbron, een binnenzwembad en een bubbelbad vast wel leuk. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Cadeauwinkels of kiosk
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 91
- Aantal verdiepingen: 7
- Aantal gebouwen of torens: 3
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Volledig uitgeruste spa
- Sauna
- Aparte rookruimtes
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis vervoer vanaf het treinstation
- Bouwjaar: 1996
- Aantal restaurants: 1
- Tennisbaan ter plaatse
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal spabaden: 1
- Outdoor tennisbanen: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
- Karaoke
- Gratis vervoer naar het treinstation
- Waterautomaat
- Feestruimte
- Automaat
- Parkeerplaatsen buiten
- Kinderspelletjes
- Kinderspeelgoed
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
- Avondmaaltijd bij de accommodatie (reserveren)
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Balkon
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Dvd-speler
- Toegang via buitengalerij
- Bidet
- Keuken
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Aparte badkuip en douche
- Aparte eetruimte
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Hd-televisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Diep bad
- Aparte woonkamer
- Aparte slaapkamer
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Slippers voor kinderen
- Vriezer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Villa Fontaine Village Izukogen
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 25
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 55
- Alleen honden toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder en buitenverlichting
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het zwembad is toegankelijk van 13.00 uur tot 21.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Maximaal 3 kinderen t/m 6 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.
- De stad heft de volgende belasting: JPY 300.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.
- Er kan een badbelasting worden geheven, die bij de accommodatie wordt geïnd. De badbelasting is van toepassing op accommodaties met warmwaterbronnen en varieert tussen 150 en 500 JPY per persoon, per nacht, afhankelijk van de plaatselijke regelgeving. Er zijn mogelijk verdere vrijstellingen van toepassing.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 2400 voor volwassenen en ca. JPY 1680 voor kinderen
- Toeslag voor laat uitchecken: JPY 2310 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Dineren: JPY 6800
Met een verblijf bij Hotel Villa Fontaine Village Izukogen in Ito, in de buurt Futo, bevind je je op slechts 5 min. rijden van Granpal-park van Izu en Mt. Omuro. Dit hotel met een spa ligt op 2,8 km van Cactuspark van Izu en op 3,2 km van Jogasaki-kust.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 91 individueel gedecoreerde kamers met keukens. Alle kamers hebben een balkon. Wifi en kabelinternet zijn gratis, terwijl de flatscreentelevisie van 55 inch met digitale zenders voor het kijkplezier zorgt. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen.
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een warmwaterbron, een binnenzwembad en een bubbelbad vast wel leuk. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Hotel Villa Fontaine Village Izukogen kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Japanese Restaurant IZUMI. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Vervoer vanaf het treinstation is gratis voorzien. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Wanneer je een boeking hebt gemaakt inclusief diner, dien je voor 19.00 te arriveren. Op beperkte tijden biedt deze accommodatie een shuttleservice vanaf het Izu-Kogen-station.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ito
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}