Pousada Bahan
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Pousada Bahan in Ubatuba, Estufa I, bevind je je op 4 min. lopen van Rio Tavares en op 3 min. met de auto van Ubatuba aquarium. Deze pousada ligt op 1,9 km van Museum voor Mariene Leven en op 2,1 km van Ubatuba Mall.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 5
- Aantal verdiepingen: 2
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2000
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Terras
- Gedeelde magnetron
- Waterautomaat
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Overdekte parkeerplaatsen
- Terras
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Minibar
- Privébadkamer
- Terras
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Toegang via buitengalerij
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Individueel gedecoreerd
- Kussenkeuzemenu
- Regendouche
- Gemeenschappelijke keuken
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Smart-tv
- Netflix
- Huishoudservice op aanvraag
- Blender
- Zeep
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Streamingdiensten
- Ledlampen
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pousada Bahan
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Kinderen niet toegelaten
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Kinderen t/m 7 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. BRL 40.00 per persoon
- Toeslag voor laat uitchecken: BRL 130.00
Met een verblijf bij Pousada Bahan in Ubatuba, Estufa I, bevind je je op 4 min. lopen van Rio Tavares en op 3 min. met de auto van Ubatuba aquarium. Deze pousada ligt op 1,9 km van Museum voor Mariene Leven en op 2,1 km van Ubatuba Mall.
Doe of je thuis bent in één van de 5 individueel gedecoreerde kamers met een magnetron en een smart-tv. Alle kamers hebben een terras. Maak je maaltijden klaar in de gemeenschappelijke keuken. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche met een regendouche.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een magnetron in de gemeenschappelijke ruimte en een waterkoeler. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Je dient voor aankomst een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken. Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Centrum
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































