general_help_center_title

general_help_center_description

Season Inn Hotel

Al Hail North, Seeb
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Season Inn Hotel ligt in Seeb, in de buurt Al Hail North, op 5 min. rijden van Al Seeb Bowling Center en Seeb Park. Dit hotel ligt op 5,8 km van Winkelcomplex Markaz Al Bahja en op 6,2 km van Seeb Souq.

Hotelinrichting

Dit hotel biedt aparte rookruimtes.

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Season Inn Hotel

Al Hail North, Seeb, Gouvernement Muscat, Oman
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 06.00 uur - 06.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Omschrijving
  • Season Inn Hotel ligt in Seeb, in de buurt Al Hail North, op 5 min. rijden van Al Seeb Bowling Center en Seeb Park. Dit hotel ligt op 5,8 km van Winkelcomplex Markaz Al Bahja en op 6,2 km van Seeb Souq.

    Doe of je thuis bent in één van de 54 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De kamers worden dagelijks schoongemaakt, en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.

    Dit hotel biedt aparte rookruimtes.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. OMR 3 per persoon
    • Toeslag voor extra bed: OMR 5.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.