TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE in Matsue, in de buurt Matsue Shinjiko Onsen, bevind je je op 10 min. lopen van Mefu-tempel en Meer Shinji. Dit hotel met een spa ligt op 24,8 km van Kunstmuseum Adachi en op 0,8 km van Fumon-in-tempel.
Hotelinrichting
Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 199
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Spaservices ter plaatse
- 24-uurs receptie
- Volledig uitgeruste spa
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Aantal bars / lounges: 1
- Gedeelde magnetron
- Eigen parkeergelegenheid
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
Kamerinrichting
- Televisie
- Privébadkamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Lcd-televisie
- Bad of douche
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 04.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Hotsprings kunnen gebruikt worden tussen 15.00 uur en middernacht.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 3000 voor volwassenen en ca. JPY 1500 voor kinderen
Met een verblijf bij TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE in Matsue, in de buurt Matsue Shinjiko Onsen, bevind je je op 10 min. lopen van Mefu-tempel en Meer Shinji. Dit hotel met een spa ligt op 24,8 km van Kunstmuseum Adachi en op 0,8 km van Fumon-in-tempel.
Overnacht in één van de 199 kamers met een lcd-televisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een bad of douche zijn voorzien.
Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa.
Gasten van TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Hatago. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een lift. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Mihokan Onsen
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}