general_help_center_title

general_help_center_description

KUOOM SERENGETI

Kuoom Camp, Robanda Village, Ikoma, Serengeti
Beoordelingen door onze klanten
Slecht
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij KUOOM SERENGETI in Serengeti, bevind je je in een nationaal park en op 10,8 km van Fort Ikoma Gate. Deze lodge met alles inbegrepen ligt op 10,7 km van Serengeti National Park en op 2 km van Ikorongo Game Reserve.

Hotelinrichting

Ga op safari en beleef een avontuur. Enkele voorzieningen van deze lodge zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Cadeauwinkels of kiosk
  • Aantal kamers: 10
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Privépicknick
  • Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
  • Eigen parkeergelegenheid

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Gratis mineraalwater
  • Massage in de kamer mogelijk
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Regendouche
  • Draagbare ventilator
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Aantal badkamers: 1
  • Champagneservice
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Chef
  • Elektrische adapters/opladers
  • Vlonder of patio

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

KUOOM SERENGETI

Kuoom Camp, Robanda Village, Ikoma, Serengeti, Mara Region, Tanzania
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 16
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij KUOOM SERENGETI in Serengeti, bevind je je in een nationaal park en op 10,8 km van Fort Ikoma Gate. Deze lodge met alles inbegrepen ligt op 10,7 km van Serengeti National Park en op 2 km van Ikorongo Game Reserve.

    Doe of je thuis bent in één van de 10 kamers. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Ga op safari en beleef een avontuur. Enkele voorzieningen van deze lodge zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.

    Gasten van KUOOM SERENGETI kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis à-la-carte-ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een wasserij. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: EHBO-doos en buitenverlichting
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 100 per persoon (enkele reis)
    • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: USD 50 (enkele reis), (van 6 tot 12 jaar oud)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 5 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.