general_help_center_title

general_help_center_description

Pousada Villa do Sossego

178 Av. Dr. Ângelo Antônio Mérola, Lindoia
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Pousada Villa do Sossego in Lindoia, bevind je je op 10 min. rijden van Barreiros-molen en Familia Silotto Wijnmakerij. Deze pousada ligt op 7,1 km van Brouwerij Bruge en op 8 km van Gemeentelijk stadion Leonardo Barbieri.

Hotelinrichting

Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een binnenzwembad en een sauna vast leuk. Extra voorzieningen van deze pousada zijn gratis wifi en een picknickplaats.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 31
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Kinderzwembad
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Sauna
  • Parasols bij het zwembad
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal binnenzwembaden: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Terras
  • Terrasmeubilair

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Plafondventilator
  • Alleen douche
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Pousada Villa do Sossego

178 Av. Dr. Ângelo Antônio Mérola, Lindoia, São Paulo State, Brazilië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 19.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Max. aantal huisdieren per kamer: 2
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Pousada Villa do Sossego in Lindoia, bevind je je op 10 min. rijden van Barreiros-molen en Familia Silotto Wijnmakerij. Deze pousada ligt op 7,1 km van Brouwerij Bruge en op 8 km van Gemeentelijk stadion Leonardo Barbieri.

    Overnacht in één van de 31 kamers met een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een douche zijn voorzien.

    Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een binnenzwembad en een sauna vast leuk. Extra voorzieningen van deze pousada zijn gratis wifi en een picknickplaats.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van deze pousada. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.

    Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Je dient de borgsom binnen 48 uur na het boeken te betalen via bankoverschrijving.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Borgsom voor huisdier: BRL 150 per verblijf
    • Toeslag voor huisdieren: BRL 150 per huisdier, per verblijf
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 10 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.