general_help_center_title

general_help_center_description

La Balza di Scilla

Via Omiccioli 1, Scilla
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij La Balza di Scilla in Scilla, bevind je je aan het water, op een kwartiertje van Veerbootterminal Villa San Giovanni en Kerk van de Heilige Geest. Deze accommodatie in luxe stijl ligt op 22,4 km van Haven van Reggio di Calabria en op 22,6 km van Promenade van Reggio di Calabria.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een gemeenschappelijke woonkamer.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 9
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Valetparkeren (toeslag)
  • Dakterras
  • Aantal strandbars: 1
  • Bagageopslag
  • Strandparasols
  • Strandligstoelen
  • Strandlakens
  • Waterautomaat
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
  • Terrasmeubilair
  • Beachclub ter plaatse (toeslag)

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Luxe beddengoed
  • Aparte zitruimte
  • Gratis mineraalwater
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Premium televisiezenders
  • Bidet
  • Keuken
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Vaatwasser
  • Kookplaat
  • Digitale zenders
  • Gratis wifi
  • Gratis inbelinternet
  • Donzen dekbed
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Pillowtop-matrassen
  • Kussenkeuzemenu
  • Regendouche
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Gratis babybedden
  • Ledtelevisie
  • Verwarming
  • Oven
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Broodrooster
  • Netflix
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Champagneservice
  • Bakplaat
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Streamingdiensten
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Vlonder of patio
  • Vriezer

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

La Balza di Scilla

Via Omiccioli 1, Scilla, Calabrië, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Registratienummer van accommodatie: IT080085B43SS72XZW
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij La Balza di Scilla in Scilla, bevind je je aan het water, op een kwartiertje van Veerbootterminal Villa San Giovanni en Kerk van de Heilige Geest. Deze accommodatie in luxe stijl ligt op 22,4 km van Haven van Reggio di Calabria en op 22,6 km van Promenade van Reggio di Calabria.

    Doe of je thuis bent in één van de 9 klimaatgeregelde kamers met een ledtelevisie. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en bidets.

    De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een gemeenschappelijke woonkamer.

    Bestel je favoriete drankje in een strandbar.

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Je dient voor aankomst een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken. Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Valetparkeerkosten: EUR 20 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 10 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.