general_help_center_title

general_help_center_description

almazarbuilding

AWQAD, Salalah
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij almazarbuilding in Salalah bevind je je op 5 min. rijden van Sumahram Oude Stad en Park van Salalah. Dit aparthotel ligt op 5,3 km van Salalah Gardens Mall en op 7,8 km van Al Haffa Souk.

Hotelinrichting

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 20
  • Wasserij
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Stomerij / wasserijservice
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Parkeerplaatsen buiten

Kamerinrichting

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Koelkast
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Kitchenette
  • Wasmachine / droger
  • Turndownservice
  • Gratis wifi
  • Extra bedden (toeslag)
  • Oven
  • Aantal slaapkamers: 1
  • Huishoudservice op aanvraag

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

almazarbuilding

AWQAD, Salalah, Dhofar Gouvernement, Oman
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 16.00 uur
  • Check-Out: 12.30 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij almazarbuilding in Salalah bevind je je op 5 min. rijden van Sumahram Oude Stad en Park van Salalah. Dit aparthotel ligt op 5,3 km van Salalah Gardens Mall en op 7,8 km van Al Haffa Souk.

    Doe of je thuis bent in één van de 20 kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een oven. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals wasmachines/drogers en een turndownservice.

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

    De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 02.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Toeslag voor extra bed: OMR 10.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 5 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.