Bella Vista Motel Kaikoura
Type kamer, met prijs
Kaart
Bella Vista Motel Kaikoura ligt in Kaikōura, op een kwartiertje lopen van Kaikoura Beach en Kaikoura Museum. Dit motel ligt op 1 km van Kaikoura District Museum en op 3,4 km van Fyffe House.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Extra voorzieningen van dit motel zijn een picknickplaats en barbecues. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 18
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Kitchenette
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Extra bedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Handgrepen bij toilet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Bella Vista Motel Kaikoura
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. NZD 15 per persoon
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
- De accommodatie berekent een toeslag van 1.5 procent op betalingen met een creditcard
Bella Vista Motel Kaikoura ligt in Kaikōura, op een kwartiertje lopen van Kaikoura Beach en Kaikoura Museum. Dit motel ligt op 1 km van Kaikoura District Museum en op 3,4 km van Fyffe House.
Doe of je thuis bent in één van de 18 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Extra voorzieningen van dit motel zijn een picknickplaats en barbecues. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Profiteer in dit motel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Kaikoura
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}