Hotel Vlaho
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Vlaho bevind je je in het hart van Skopje, op een kwartiertje lopen van Kerk van St. Kliment en Ambassade van de Islamitische Republiek Iran. Dit hotel ligt op 1,1 km van Ambassade van Oostenrijk en op 1,8 km van Macedonië-plein.
Hotelinrichting
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 17
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Gratis krant
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Premium televisiezenders
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Kookplaat
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Kussenkeuzemenu
- Verwarming
- Droger
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Zeep
- Shampoo
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Vlaho
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Registratienummer van accommodatie: 4029010508412
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Maximaal 13 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
- Parkeerkosten: EUR 8 per dag
Met een verblijf bij Hotel Vlaho bevind je je in het hart van Skopje, op een kwartiertje lopen van Kerk van St. Kliment en Ambassade van de Islamitische Republiek Iran. Dit hotel ligt op 1,1 km van Ambassade van Oostenrijk en op 1,8 km van Macedonië-plein.
Doe of je thuis bent in één van de 17 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een gratis krant en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.
Gasten van Hotel Vlaho kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Skopje
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}































































