Emerald Palm Boutique Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Emerald Palm Boutique Hotel bevindt zich in het hart van Zanzibar Town, vlak bij Huis van Wonderen en Jaw's Corner. Dit hotel ligt op 0,3 km van Strand van Shangani en op 0,3 km van Freddie Mercury Museum.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 5
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Tuin
- Gratis ontbijt
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Aantal restaurants: 1
- Bagageopslag
- Klamboes
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- Geluiddichte kamers
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Douchekop met hydromassage
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Emerald Palm Boutique Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting
- Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: USD 4.00 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 20 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
- De accommodatie berekent een toeslag van 5 procent op betalingen met een creditcard
Emerald Palm Boutique Hotel bevindt zich in het hart van Zanzibar Town, vlak bij Huis van Wonderen en Jaw's Corner. Dit hotel ligt op 0,3 km van Strand van Shangani en op 0,3 km van Freddie Mercury Museum.
Doe of je thuis bent in één van de 5 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van hulp bij uitstapjes/tickets.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis à-la-carte-ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Zanzibar Town
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















































