Kashintei Shirahama
Type kamer, met prijs
Kaart
Kashintei Shirahama ligt in Senboku, op 5 min. rijden van Kenmin no Mori en Meer Tazawa. Deze ryokan ligt op 4,9 km van Gozanoishi-heiligdom en op 6,1 km van Museum voor de Herinneringen van de Lagoon-groep.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, winkels ter plaatse en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 15
- Bibliotheek
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Waterautomaat
- Automaat
- Parkeerplaatsen buiten
- Theeservice
- Kaiseki-maaltijd
- Wandelpad naar het water
Kamerinrichting
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Aparte eetruimte
- Satellietzenders
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Bad of douche
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Enkel dineren in de kamer
- Toilet met elektronisch bidet
- Gratis thee/oploskoffie
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Tatamivloer (geweven matten)
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Kashintei Shirahama
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 18.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Er worden alleen vaste maaltijden in de kamer geserveerd (er is geen menu of openbare dinergelegenheid beschikbaar).
- Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.
- De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
Kashintei Shirahama ligt in Senboku, op 5 min. rijden van Kenmin no Mori en Meer Tazawa. Deze ryokan ligt op 4,9 km van Gozanoishi-heiligdom en op 6,1 km van Museum voor de Herinneringen van de Lagoon-groep.
Doe of je thuis bent in één van de 15 kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een waterkoker.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, winkels ter plaatse en een automaat.
Enkele van de voorzieningen zijn een bibliotheek, een lift en een waterkoeler. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Bij boeking van een verblijf op basis van halfpension dien je voor 19.00 uur in te checken als je wilt dineren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Senboku
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

































































































