Hotel Boutique el Rincon
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Boutique el Rincon in Zacatlán, bevind je je op 10 min. rijden van Mercado Revolución en Exconvento de San Francisco. Dit hotel ligt op 4,5 km van Zacatlán van mijn Herinneringen en op 4,6 km van Botten Steeg Muurschilderingen.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 21
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Feestruimte
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Binnenplaats
- Bureau
- Bad/douchecombinatie
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Vlonder of patio
- Bar met lopend water
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Boutique el Rincon
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 13.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Ontbijttoeslag voor het ontbijt met lokale gerechten: ca. MXN 200–300 voor volwassenen en ca. MXN 200–300 voor kinderen
Met een verblijf bij Hotel Boutique el Rincon in Zacatlán, bevind je je op 10 min. rijden van Mercado Revolución en Exconvento de San Francisco. Dit hotel ligt op 4,5 km van Zacatlán van mijn Herinneringen en op 4,6 km van Botten Steeg Muurschilderingen.
Overnacht in één van de 21 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een picknickplaats.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijt met lokale gerechten, dat geserveerd wordt van 09.00 uur tot 13.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Zacatlán
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}