general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Riviera

Piazza Nenni 12, Silvi
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotel Riviera ligt in Silvi op 4 min. rijden van Torre di Cerrano en op 10 min. van Pala Dean Martin - Congrescentrum. Dit hotel bij het strand ligt op 7,4 km van Montesilvano-strand en op 7,9 km van Outlet Village Città Sant’Angelo.

Hotelinrichting

Ontspan op het privéstrand of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 19
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Gratis ontbijt
  • 24-uurs receptie
  • Op privéstrand
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal strandbars: 1
  • Bagageopslag
  • Strandparasols
  • Strandligstoelen
  • Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
  • Terras
  • Winkelcentrum ter plaatse
  • Afstand van accommodatie (ft)2953
  • Afstand van accommodatie (meter)900
  • Afstand van accommodatie (mijl)1
  • Terrasmeubilair

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Bidet
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Regendouche
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Kinderstoel
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Riviera

Piazza Nenni 12, Silvi, Abruzzo, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Registratienummer van accommodatie: IT067040A1GDLBT3JB, 067040ALB0038
  • Omschrijving
  • Hotel Riviera ligt in Silvi op 4 min. rijden van Torre di Cerrano en op 10 min. van Pala Dean Martin - Congrescentrum. Dit hotel bij het strand ligt op 7,4 km van Montesilvano-strand en op 7,9 km van Outlet Village Città Sant’Angelo.

    Doe of je thuis bent in één van de 19 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    Ontspan op het privéstrand of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.

    Gasten van Hotel Riviera kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Hotel Riviera. Bestel je favoriete drankje in een strandbar. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 09.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert contante betalingen.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 april betaal je EUR 0.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar.
    • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 6.00 per dag (op 900 meter afstand)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.