Hotel Colonial Ciudad Juarez
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Colonial Ciudad Juarez in Ciudad Juárez, in de buurt Zona Pronaf, bevind je je op 15 min. rijden van Paso del Norte International Bridge en Amerikaans Consulaat. Dit hotel voor families ligt op 12,3 km van Fort Bliss en op 15,3 km van Sunland Park Mall.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel in koloniale stijl biedt ook gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een receptieruimte.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 120
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Bouwjaar: 1987
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 151
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 14
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Conferentiecentrum
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens
- Terras
- Receptieruimte
- Parkeerplaatsen buiten
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Toegang via buitengalerij
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Hd-televisie
- Gratis wifi
- Diep bad
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Colonial Ciudad Juarez
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Registratienummer van accommodatie: HCF800313RF0
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 20.30 uur.
- Maximaal 2 kinderen t/m 9 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Je hebt geen auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Ontbijttoeslag voor het continentaal ontbijt: ca. MXN 10–15 voor volwassenen en ca. MXN 10–12 voor kinderen
Met een verblijf bij Hotel Colonial Ciudad Juarez in Ciudad Juárez, in de buurt Zona Pronaf, bevind je je op 15 min. rijden van Paso del Norte International Bridge en Amerikaans Consulaat. Dit hotel voor families ligt op 12,3 km van Fort Bliss en op 15,3 km van Sunland Park Mall.
Doe of je thuis bent in één van de 120 kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, dagelijks is er een huishoudservice en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel in koloniale stijl biedt ook gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een receptieruimte.
Gasten van Hotel Colonial Ciudad Juarez kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Ciudad Juárez? Kies voor dit hotel met 14 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ciudad Juárez
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}