Hôtel Les Chalets de Philippe avec Jacuzzis privatifs
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hôtel Les Chalets de Philippe avec Jacuzzis privatifs in Chamonix-Mont-Blanc, in de buurt Le Lavancher, bevind je je op 10 min. rijden van Chamonix - Planpraz-skilift en Wintersportplaats Les Grands Montets. Dit hotel ligt op 15,5 km van Aiguille du Midi en op 2,5 km van Skigebied Brévent-Flégère.
Hotelinrichting
Laat jezelf verwennen met onsite massages. De accommodatie heeft ook een terras waar je van het uitzicht kunt genieten. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 3
- Open haard in de lobby
- Skiopslag
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Skipassen beschikbaar
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Kinderopvang/activiteiten met toezicht (toeslag)
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Afstand van accommodatie (ft)66
- Afstand van accommodatie (meter)20
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Badjassen
- Haardroger
- Dvd-speler
- Pantoffels
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Champagneservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hôtel Les Chalets de Philippe avec Jacuzzis privatifs
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 16.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Registratienummer van accommodatie: B 428 687 628 000 27
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Er wordt een toeristenbelasting van 5.00 procent in rekening gebracht
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. EUR 20 per persoon
- Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij Hôtel Les Chalets de Philippe avec Jacuzzis privatifs in Chamonix-Mont-Blanc, in de buurt Le Lavancher, bevind je je op 10 min. rijden van Chamonix - Planpraz-skilift en Wintersportplaats Les Grands Montets. Dit hotel ligt op 15,5 km van Aiguille du Midi en op 2,5 km van Skigebied Brévent-Flégère.
Doe of je thuis bent in één van de 3 kamers met een dvd-speler en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een regendouche en haardrogers.
Laat jezelf verwennen met onsite massages. De accommodatie heeft ook een terras waar je van het uitzicht kunt genieten. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Chamonix-Mont-Blanc
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}