general_help_center_title

general_help_center_description

Gazrashek Siwa Eco Lodge

Mount Dakrour, Siwa
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Gazrashek Siwa Eco Lodge ligt in Siwa in de bergen, op 10 min. rijden van Cleopatra's Bad en Tempel van het Orakel. Dit hotel ligt op 5,5 km van Centraal Plein van Siwa en op 5,8 km van Fort van Shali.

Hotelinrichting

Duik in één van de 15 buitenzwembaden of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een warmwaterbron en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, oppasservices (toeslag) en een gemeenschappelijke woonkamer.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 16
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Stomerij / wasserijservice
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 15
  • Gratis valetparkeren
  • Aantal koffiebars of cafés: 2
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Gratis parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens
  • Babysitting of kinderopvang (toeslag)
  • Kinderopvang/activiteiten met toezicht (toeslag)
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Privépicknick
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse

Kamerinrichting

  • Privébadkamer
  • Kitchenette
  • Terras
  • Turndownservice
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Massage in de kamer mogelijk
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Kookplaat
  • Handdoeken beschikbaar
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Gazrashek Siwa Eco Lodge

Mount Dakrour, Siwa, Matruh, Egypte
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 10.00 uur - 22.30 uur
  • Check-Out: 22.00 uur
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Huisdieren welkom (geen toeslagen)
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Omschrijving
  • Gazrashek Siwa Eco Lodge ligt in Siwa in de bergen, op 10 min. rijden van Cleopatra's Bad en Tempel van het Orakel. Dit hotel ligt op 5,5 km van Centraal Plein van Siwa en op 5,8 km van Fort van Shali.

    Doe of je thuis bent in één van de 16 kamers met kitchenettes. Alle kamers hebben een terras. Bij de voorzieningen horen een turndownservice en massages in de kamer en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.

    Duik in één van de 15 buitenzwembaden of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een warmwaterbron en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, oppasservices (toeslag) en een gemeenschappelijke woonkamer.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in 2 koffiebars/cafés van dit hotel. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 11.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 11.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Hotsprings kunnen gebruikt worden tussen 06.00 uur en 23.30 uur.

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.