Boutiquehotel Hubertushof
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Boutiquehotel Hubertushof bevind je je centraal in Bad Ischl, op een kwartiertje rijden van Wolfgangsee en Hallstätter See. Dit hotel voor golfers ligt op 0,3 km van Kaiservilla Bad Ischl en op 0,7 km van Museum der Stad Bad Ischl.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en een sauna. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een skiopslagruimte en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 33
- Open haard in de lobby
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Skiopslag
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Spabehandelingsruimte(s)
- Vergaderruimtes:
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Gebruik van fitnesscentrum in de buurt (korting)
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 2
- Gratis receptie
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
- Boeken
- Pro-shop
- Clubhuis
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Designerwinkels ter plaatse
- Kunstgalerie ter plaatse
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Feestruimte
- Parkeerplaatsen buiten
- Golfbuggy
- Golfclubs (uitrusting)
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
- Avondmaaltijd bij de accommodatie (reserveren)
Kamerinrichting
- Gratis krant
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Pantoffels
- Alleen douche
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Kussenkeuzemenu
- Gemeubileerd terras
- Babybedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Champagneservice
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Knutselspullen
- Laptopvriendelijke werkplek
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Boutiquehotel Hubertushof
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.30 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Registratienummer van accommodatie: ATU74336658
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 21.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar.
- Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per verblijf
- Dineren: EUR 1
Met een verblijf bij Boutiquehotel Hubertushof bevind je je centraal in Bad Ischl, op een kwartiertje rijden van Wolfgangsee en Hallstätter See. Dit hotel voor golfers ligt op 0,3 km van Kaiservilla Bad Ischl en op 0,7 km van Museum der Stad Bad Ischl.
Doe of je thuis bent in één van de 33 individueel gedecoreerde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben terrassen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en een sauna. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een skiopslagruimte en huwelijksservices.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Dit hotel beschikt over 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over de lockbox. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Bad Ischl
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}