The Originals Boutique, Hôtel le Marmotel, Clermont-Ferrand
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij The Originals Boutique, Hôtel le Marmotel, Clermont-Ferrand in Clermont-Ferrand bevind je je vlak bij de luchthaven, op 5 min. rijden van Pierre de Coubertin Nautisch Stadion en Henri-Lecoq Museum. Dit hotel ligt op 2,1 km van Natuurhistorisch Museum Henri-Lecoq en op 2,1 km van Musée Bargoin.
Hotelinrichting
Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Dit hotel heeft ook hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 91
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Aantal restaurants: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Gedeelde magnetron
- Feestruimte
- Parkeerplaatsen buiten
- Afstand van accommodatie (meter)
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Haardroger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Roomservice
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The Originals Boutique, Hôtel le Marmotel, Clermont-Ferrand
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 06.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Commitment to Clean (Choice) volgt.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.65 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 13 voor volwassenen en ca. EUR 6 voor kinderen
- Toeslag voor onoverdekt parkeren: EUR 8 per nacht
- Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Wanneer je verblijft bij The Originals Boutique, Hôtel le Marmotel, Clermont-Ferrand in Clermont-Ferrand bevind je je vlak bij de luchthaven, op 5 min. rijden van Pierre de Coubertin Nautisch Stadion en Henri-Lecoq Museum. Dit hotel ligt op 2,1 km van Natuurhistorisch Museum Henri-Lecoq en op 2,1 km van Musée Bargoin.
Overnacht in één van de 91 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over haardrogers en tandenborstels en tandpasta. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Dit hotel heeft ook hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Clermont-Ferrand
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}























































