King David standard two bedroom 24
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij dit aparthotel in Tbilisi, in de buurt Oud Tbilisi, bevind je je vlak bij Koningin Tamar-brug en op 6 min. lopen van Chateau Mukhrani. Dit aparthotel ligt op 1,4 km van Staatsuniversiteit van Tblisi en op 1,4 km van Samaia Garden.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 1
- 24-uurs receptie
- Gratis wifi
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Pantoffels
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Vaatwasser
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Huishoudservice (toeslag)
- Verwarming
- Oven
- Wasmachine
- Handdoeken beschikbaar
- Kinderstoel
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal badkamers: 1
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Babybadje
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
King David standard two bedroom 24
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- Als je een visum nodig hebt, neem dan voor hulp contact op met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
- Contante borgsom: USD 300 per accommodatie, per verblijf
- Schoonmaakkosten: USD 20 per accommodatie, per verblijf
- Vóór het inchecken dien je een borgsom van USD 300 te betalen.
- Toeslag voor huisdieren: USD 100 per accommodatie, per verblijf
- Schoonmaakkosten: USD 20 per verblijf. Dit kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur.
- Toeslag voor hoge kinderstoel: USD 20 per verblijf
Wanneer je verblijft bij dit aparthotel in Tbilisi, in de buurt Oud Tbilisi, bevind je je vlak bij Koningin Tamar-brug en op 6 min. lopen van Chateau Mukhrani. Dit aparthotel ligt op 1,4 km van Staatsuniversiteit van Tblisi en op 1,4 km van Samaia Garden.
Maak het je gemakkelijk in dit aparthotel dat beschikt over airconditioning en een keuken met een koelkast/vriezer en een oven. Er is gratis wifi beschikbaar om verbonden te blijven. Er zijn verschillende voorzieningen aanwezig, waaronder een kluis en een bureau, en de accommodatie wordt op verzoek schoongemaakt.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Vake-Saburtalo
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}















