Blow Show Casa III Guest House
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Blow Show Casa III Guest House in Ilhabela, in de buurt Borrifos, bevind je je op 4 min. rijden van Frades en op 8 min. van Ponta da Sela. Dit pension bij het strand ligt op 45,3 km van Praia de Maresias en op 4,8 km van Ponta de Sepituba.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 7
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Picknickplaats
- Gratis wifi
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Strandparasols
- Klamboes
- Parkeerplaatsen buiten
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Alleen douche
- Bad/douchecombinatie
- Gratis wifi
- Privéspabad
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Vlonder of patio
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Blow Show Casa III Guest House
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
Met een verblijf bij Blow Show Casa III Guest House in Ilhabela, in de buurt Borrifos, bevind je je op 4 min. rijden van Frades en op 8 min. van Ponta da Sela. Dit pension bij het strand ligt op 45,3 km van Praia de Maresias en op 4,8 km van Ponta de Sepituba.
Doe of je thuis bent in één van de 7 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een douche zijn voorzien.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en een picknickplaats.
Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis à-la-carte-ontbijt.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Je dient voor aankomst een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Nog meer populaire hotels in Ilhabela
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






























































































