Hotel Dream
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Dream ligt in Rimini op een kwartiertje rijden van Strand van Rimini en Beurs van Rimini (Fiera di Rimini). Dit hotel ligt op 12,1 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli en op 12,6 km van Italia in Miniatura.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 33
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Terras
- Receptieruimte
- Volledig omheind
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
- Avondmaaltijd bij de accommodatie (reserveren)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Flatscreentelevisie
- Babybedden (toeslag)
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Dream
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 5 per persoon
- Toeslag voor huisdieren: EUR 3.5 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor babybed: EUR 3.5 per dag
- Dineren: EUR 25
Hotel Dream ligt in Rimini op een kwartiertje rijden van Strand van Rimini en Beurs van Rimini (Fiera di Rimini). Dit hotel ligt op 12,1 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli en op 12,6 km van Italia in Miniatura.
Doe of je thuis bent in één van de 33 kamers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. In het weekend wordt tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 07.30 uur tot 09.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een lift en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.30 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Miramare
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




















