APA Hotel Himeji Ekikita
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij APA Hotel Himeji Ekikita bevind je je centraal in Himeji, op 5 min. rijden van Himeji-kasteel en Osakabe-schrijn. Dit hotel ligt op 13 km van Centrale Park van Himeji en op 0,7 km van Junisho-schrijn.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 168
- Aantal verdiepingen: 11
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Bagageopslag
- Gedeelde magnetron
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Gratis inbelinternet
- Donzen dekbed
- Filmpremières
- Diep bad
- Ledtelevisie
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toilet met elektronisch bidet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
APA Hotel Himeji Ekikita
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Ontbijttoeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1700–1900 voor volwassenen en ca. JPY 1700–1900 voor kinderen
- Toeslag voor parkeren in de buurt: JPY 1800 per dag
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij APA Hotel Himeji Ekikita bevind je je centraal in Himeji, op 5 min. rijden van Himeji-kasteel en Osakabe-schrijn. Dit hotel ligt op 13 km van Centrale Park van Himeji en op 0,7 km van Junisho-schrijn.
Doe of je thuis bent in één van de 168 kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Gasten van APA Hotel Himeji Ekikita kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Gin-Yuba(銀ゆば). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Himeji
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}









































