ATLANTIC Hotel Airport
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij ATLANTIC Hotel Airport in Bremen, in de buurt Bremen-Süd, bevind je je op 5 min. rijden van Schnoor Quarter en op 5 min. van Haus Atlantis. Dit hotel ligt op 3,5 km van Sudbad en op 3,7 km van Weserburg - Museum voor Moderne Kunst.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 112
- Aantal verdiepingen: 4
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Bouwjaar: 1996
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 6518
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 606
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Feestruimte
- Receptieruimte
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Espressoapparaat
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
ATLANTIC Hotel Airport
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 27 voor volwassenen en ca. EUR 27 voor kinderen
- Parkeerkosten: EUR 15 per nacht
- Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij ATLANTIC Hotel Airport in Bremen, in de buurt Bremen-Süd, bevind je je op 5 min. rijden van Schnoor Quarter en op 5 min. van Haus Atlantis. Dit hotel ligt op 3,5 km van Sudbad en op 3,7 km van Weserburg - Museum voor Moderne Kunst.
Doe of je thuis bent in één van de 112 kamers met een minibar. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben haardrogers en tandenborstels en tandpasta. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Geniet van internationale gerechten bij BLIXX, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). In het weekend wordt tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een snelle incheckservice en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Bremen? Kies voor dit hotel met 606 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Bremen
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}