general_help_center_title

general_help_center_description

Flamingos Salgados

Herdade dos Salgados, Edifício Flamingos, Lote 3, Guia
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Flamingos Salgados in Albufeira bevind je je op 2 min. rijden van Praia dos Salgados en op 10 min. van Albufeira Old Town Square. Dit hotel ligt op 23,7 km van Praia da Falésia en op 27,6 km van Jachthaven Vilamoura.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 58
  • Tuin
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Terrasmeubilair
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke lounge

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Luxe beddengoed
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Bidet
  • Keuken
  • Alleen douche
  • Vaatwasser
  • Koelkast / vriezer
  • Kabelzenders
  • Gratis wifi
  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Matrassen van traagschuim
  • Lcd-televisie
  • Regendouche
  • Wekelijkse huishoudservice
  • Beperkte huishoudservice
  • Verwarming
  • Oven
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Broodrooster
  • Koffiemolen
  • Schoonmaakartikelen
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Papieren handdoeken
  • Vriezer
  • IJsblokjesmachine

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Flamingos Salgados

Herdade dos Salgados, Edifício Flamingos, Lote 3, Guia, Albufeira, Faro District, Portugal
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - 22.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Flamingos Salgados in Albufeira bevind je je op 2 min. rijden van Praia dos Salgados en op 10 min. van Albufeira Old Town Square. Dit hotel ligt op 23,7 km van Praia da Falésia en op 27,6 km van Jachthaven Vilamoura.

    Doe of je thuis bent in één van de 58 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een oven. Je bed met traagschuim matras komt met lakens van Egyptisch katoen. Alle kamers hebben een lcd-televisie van 43 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een magnetron en de kamers worden wekelijks schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar.
    • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 5 per dag
    • Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per dag
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
    • Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 2 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.