Baymont by Wyndham Logan
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Baymont by Wyndham Logan in Logan bevind je je op een kwartiertje rijden van Hocking Hills State Park en Hocking Hills Craft Mall. Dit motel ligt op 0,3 km van Adventure Golf at Rempel's Grove en op 0,5 km van Logan Antique Mall.
Hotelinrichting
Profiteer van een binnenzwembad of maak gebruik van gratis wifi of een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 58
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis ontbijt
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Computerstation
- Bagageopslag
- Waterautomaat
- Automaat
- Eigen parkeergelegenheid
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Magnetron
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis extra bedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Raamhor
- Verplaatsbare douchestoel
- Noodtrekkoord in badkamer
- Rolstoeltoegankelijke douche
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Baymont by Wyndham Logan
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Count on Us (Wyndham) volgt.
- Mondkapjes zijn verplicht bij de accommodatie voor gasten die niet gevaccineerd zijn tegen Covid-19
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Als je je verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken, voert deze accommodatie een autorisatie van USD 250 uit op je creditcard.
- Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 22.00 uur.
- Maximaal 2 kinderen t/m 15 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Mondkapjes zijn verplicht in gemeenschappelijke ruimtes voor gasten die niet gevaccineerd zijn.
- Schadeborg: USD 250 per verblijf
Met een verblijf bij Baymont by Wyndham Logan in Logan bevind je je op een kwartiertje rijden van Hocking Hills State Park en Hocking Hills Craft Mall. Dit motel ligt op 0,3 km van Adventure Golf at Rempel's Grove en op 0,5 km van Logan Antique Mall.
Doe of je thuis bent in één van de 58 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Op je kamer heb je een tv met kabelzenders die zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een magnetron en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Profiteer van een binnenzwembad of maak gebruik van gratis wifi of een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Op werkdagen wordt er gratis een continentaal ontbijt geserveerd van 06.00 uur tot 09.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Logan
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




























