general_help_center_title

general_help_center_description

Atami Hotel Nagisakan

11-9, Nagisacho, Atami
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Atami Hotel Nagisakan in Atami bevind je je op 3 min. lopen van Zonnestrand van Atami en 7 min. lopen van Dennenboom van Omiya en Standbeeld van Kanichi en Omiya. Dit hotel ligt op 24,5 km van Lake Ashi en op 33 km van Hakone Kowakien Yunessun.

Hotelinrichting

Geniet van een warmwaterbron of profiteer van gratis wifi.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 28
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • 24-uurs receptie
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Gratis zelf parkeren
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Aparte zitruimte
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis wifi
  • Gemeubileerd balkon
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Atami Hotel Nagisakan

11-9, Nagisacho, Atami, Shizuoka (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Atami Hotel Nagisakan in Atami bevind je je op 3 min. lopen van Zonnestrand van Atami en 7 min. lopen van Dennenboom van Omiya en Standbeeld van Kanichi en Omiya. Dit hotel ligt op 24,5 km van Lake Ashi en op 33 km van Hakone Kowakien Yunessun.

    Doe of je thuis bent in één van de 28 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben haardrogers en pantoffels.

    Geniet van een warmwaterbron of profiteer van gratis wifi.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 08.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
    • Toerismetoeslag: JPY 200.00 per persoon, per nacht

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 3850 per persoon

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 5 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.