general_help_center_title

general_help_center_description

FLAMINGO BEACH

6 Billy Folly Road, Simpsonbaai
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij FLAMINGO BEACH in Simpsonbaai, in de buurt Pelican Key, bevind je je op 15 min. rijden van Mullet Bay Beach en Strand van Grand Case. Dit aparthotel ligt op 5,8 km van Maho-strand en op 0,2 km van Flamingo Beach.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Extra voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi en gasbarbecues.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 80
  • Barbecue(s)
  • Wasserij
  • Tuin
  • 24-uurs receptie
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Terrasmeubilair

Kamerinrichting

  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Kluis in de kamer
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Verduisterende gordijnen
  • Keuken
  • Alleen douche
  • Vaatwasser
  • Koelkast / vriezer
  • Kookplaat
  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice 1x per verblijf
  • Beperkte huishoudservice
  • Handdoeken beschikbaar
  • Toiletpapier
  • Raamhor
  • Reisgidsen of aanbevelingen
  • Restaurantgids
  • Vlonder of patio

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

FLAMINGO BEACH

6 Billy Folly Road, Simpsonbaai, Sint Maarten
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - 18.30 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 25
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij FLAMINGO BEACH in Simpsonbaai, in de buurt Pelican Key, bevind je je op 15 min. rijden van Mullet Bay Beach en Strand van Grand Case. Dit aparthotel ligt op 5,8 km van Maho-strand en op 0,2 km van Flamingo Beach.

    Doe of je thuis bent in één van de 80 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een strijkplank/strijkijzer.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Extra voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi en gasbarbecues.

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren. Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Schoonmaakkosten: USD 100 per persoon, per nacht (afhankelijk van de verblijfsduur en unit)

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.