Luxury Marina Apartment - Self Catering
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Luxury Marina Apartment - Self Catering in Gibraltar, bevind je je aan het water, op 5 min. rijden van Rots van Gibraltar en The Convent. Dit pension ligt op 0,8 km van Kathedraal van de Heilige Drie-Eenheid en op 0,9 km van Commonwealth Park.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van badmeesters op locatie.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 1
- Tuin
- Kinderzwembad
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Aantal buitenzwembaden: 2
- Dakterras
- Gratis zwembadcabana's
- Ligstoelen aan het zwembad
- Waterautomaat
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten gebruikt
- Afstand van accommodatie (ft)328
- Afstand van accommodatie (meter)100
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Slaapbank
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Keuken
- Alleen douche
- Vaatwasser
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Privézwembad
- Balkon of terras
- Gratis babybedden
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Smart-tv
- Bakplaat
- Oven met roosterfunctie
- Schoonmaakartikelen
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Raamhor
- Laptopvriendelijke werkplek
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
- Papieren handdoeken
- Vriezer
- Was-droogcombinatie
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Luxury Marina Apartment - Self Catering
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 15.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie gebruikt naast zonne-energie ook een recyclingsysteem voor grijs water en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- De stad heft de volgende belasting: GBP 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Schoonmaakkosten: GBP 40 per accommodatie, per verblijf
- Toeslag voor parkeren in de buurt: GBP 30 per dag (op 100 meter afstand)
Met een verblijf bij Luxury Marina Apartment - Self Catering in Gibraltar, bevind je je aan het water, op 5 min. rijden van Rots van Gibraltar en The Convent. Dit pension ligt op 0,8 km van Kathedraal van de Heilige Drie-Eenheid en op 0,9 km van Commonwealth Park.
Doe of je thuis bent in één van de klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een was-droogcombinatie en een strijkplank/strijkijzer, terwijl een gratis babybed aangevraagd kunnen worden.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van badmeesters op locatie.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Gibraltar
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

























