Dar KAMOUN
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Dar KAMOUN bevind je je in het hart van Houmt Souk, op een kwartiertje lopen van Libische Markt en Djerba Traditioneel Erfgoed Museum. Dit pension ligt op 1,1 km van Ghazi Mustapha Fort en op 1,6 km van Haven van Houmt Souq.
Hotelinrichting
Dit pension biedt aparte rookruimtes.
Hotelinrichting
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 2
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Meertalig personeel
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Privébadkamer
- Haardroger
- Balkon
- Videogameconsole
- Kookgerei, borden en bestek
- Premium televisiezenders
- Kinderopvang op de kamer (toeslag)
- Keuken
- Alleen douche
- Kookplaat
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Babybedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Smart-tv
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Streamingdiensten
- Videogames
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Dar KAMOUN
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: TND 1.00 per accommodatie, per verblijf.
- Toerismetoeslag: TND 4.00 per persoon, per nacht
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. TND 15 voor volwassenen en ca. TND 15 voor kinderen
- Toeslag voor huisdieren: TND 15 per accommodatie, per verblijf
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: TND 15 per verblijf
- Toeslag voor beddengoed: TND 5 per bed, per verblijf (je mag ook je eigen beddengoed meenemen)
Met een verblijf bij Dar KAMOUN bevind je je in het hart van Houmt Souk, op een kwartiertje lopen van Libische Markt en Djerba Traditioneel Erfgoed Museum. Dit pension ligt op 1,1 km van Ghazi Mustapha Fort en op 1,6 km van Haven van Houmt Souq.
Doe of je thuis bent in één van de 2 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een balkon. Alle kamers hebben een smart-tv van 46 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een koffiezetapparaat/waterkoker en kinderopvang in de kamer (toeslag) en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.
Dit pension biedt aparte rookruimtes.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een stomerij/wasserijservice en meertalig personeel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient voor aankomst een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken, of liever tijdens het uitchecken een schoonmaaktoeslag van TND 30 (exacte bedrag varieert) betalen. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Houmt Souk
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



























