general_help_center_title

general_help_center_description

Hotiday Monopoli Collina

Contrada Cristo Re, 89, Monopoli
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotiday Monopoli Collina ligt in Monopoli op 10 min. rijden van Parco Belvedere Lama en Indiana Park. Deze bed & breakfast ligt op 19,6 km van Trulli di Alberobello en op 25,7 km van Zoosafari.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 4
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parkeerplaatsen buiten

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Kabelzenders
  • Bad of douche
  • Handdoeken beschikbaar
  • Smart-tv
  • Ventilator
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Toiletpapier
  • Reisgidsen of aanbevelingen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotiday Monopoli Collina

Contrada Cristo Re, 89, Monopoli, Apulië, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - 20.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Registratienummer van accommodatie: BA07203061000022155, IT072030C100049212
  • Omschrijving
  • Hotiday Monopoli Collina ligt in Monopoli op 10 min. rijden van Parco Belvedere Lama en Indiana Park. Deze bed & breakfast ligt op 19,6 km van Trulli di Alberobello en op 25,7 km van Zoosafari.

    Doe of je thuis bent in één van de 4 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een smart-tv. Op je kamer heb je een tv met kabelzenders die zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen ventilatoren en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.

    Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.

    De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni t/m 01 september.
    • Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 14 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.