Casa Palma
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Casa Palma in La Paz, in de buurt Esterito, bevind je je vlak bij Malecon La Paz en op 9 min. lopen van Baja California Sur Kunstmuseum. Dit hotel ligt op 23,3 km van Strand van Balandra en op 0,9 km van Kiosco del Malécon.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Extra voorzieningen van dit hotel zijn een gemeenschappelijke woonkamer en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 4
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal strandbars: 4
- Bagageopslag
- Strandparasols
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Strandlakens
- Terras
- Gedeelde magnetron
- Gedeelde koelkast
- Waterautomaat
- Klamboes
- Parkeerplaatsen in de straat
- Afstand van accommodatie (ft)3
- Afstand van accommodatie (meter)1
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Binnenplaats
- Bureau
- Terras
- Luxe beddengoed
- Gemeenschappelijke badkamer
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Alleen douche
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Gemeenschappelijke keuken
- Elektrische waterkoker
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Smart-tv
- Netflix
- Blender
- Schoonmaakartikelen
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Streamingdiensten
- Televisie met mogelijkheid voor ondertiteling
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Casa Palma
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. MXN 150 voor volwassenen en ca. MXN 100 voor kinderen
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor late check-in tussen 11.30 uur en 14.30 uur
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Wanneer je verblijft bij Casa Palma in La Paz, in de buurt Esterito, bevind je je vlak bij Malecon La Paz en op 9 min. lopen van Baja California Sur Kunstmuseum. Dit hotel ligt op 23,3 km van Strand van Balandra en op 0,9 km van Kiosco del Malécon.
Doe of je thuis bent in één van de 4 klimaatgeregelde kamers met een magnetron en een smart-tv. Alle kamers hebben een terras. Maak je maaltijden klaar in de gemeenschappelijke keuken. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Extra voorzieningen van dit hotel zijn een gemeenschappelijke woonkamer en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Casa Palma kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij La Mixteca. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 4 strandbars. Op weekdagen wordt tegen betaling een à-la-carte-ontbijt geserveerd van 08.00 uur tot 12.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een magnetron in de gemeenschappelijke ruimte en een koelkast in de gemeenschappelijk ruimte.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 16.00 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie. Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of MXN 250 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in La Paz
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}























































