Quality Inn & Suites Altoona
Type kamer, met prijs
Kaart
Quality Inn & Suites Altoona ligt in Altoona op 5 min. rijden van Peoples Natural Gas Field en Baker Mansion. Dit hotel ligt op 1,9 km van Lakemont Park and the Island Waterpark en op 2 km van Holiday Bowl.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en barbecues.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 61
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- 24-uurs businesscentrum
- Parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Feestruimte
- Automaat
- Parkeerplaatsen buiten
- Eigen parkeergelegenheid
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
Kamerinrichting
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Slaapbank
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Ledtelevisie
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Quality Inn & Suites Altoona
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 06.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Carte Blanche
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Alleen boekingen van niet-lokale gasten worden geaccepteerd. Inchecken is niet toegestaan voor personen die op 56 km van de accommodatie wonen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Commitment to Clean (Choice) volgt.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor huisdieren: USD 25.00 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: USD 15 per nacht
Quality Inn & Suites Altoona ligt in Altoona op 5 min. rijden van Peoples Natural Gas Field en Baker Mansion. Dit hotel ligt op 1,9 km van Lakemont Park and the Island Waterpark en op 2 km van Holiday Bowl.
Doe of je thuis bent in één van de 61 kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een magnetron en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en barbecues.
Een gratis continentaal ontbijt is inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Altoona
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






















































