Hotel Aladino
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Aladino bevind je je centraal in Santo Domingo, op 5 min. rijden van Sambil Santo Domingo en Blue Mall. Dit hotel ligt op 4,9 km van Malecon en op 10,4 km van Salón de Asambleas de los Testigos de Jehová.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices.
Hotelinrichting
- Babysitting of kinderopvang
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 55
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 1984
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Haardroger
- Bureau
- Gratis dagblad
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Kookgerei, borden en bestek
- Magnetron (op verzoek)
- Toegang via buitengalerij
- Bad/douchecombinatie
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Gratis extra bedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Aantal badkamers: 1
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Aladino
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 13.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert bekende creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
Met een verblijf bij Hotel Aladino bevind je je centraal in Santo Domingo, op 5 min. rijden van Sambil Santo Domingo en Blue Mall. Dit hotel ligt op 4,9 km van Malecon en op 10,4 km van Salón de Asambleas de los Testigos de Jehová.
Doe of je thuis bent in één van de 55 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een (laptop)kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices.
Bestel iets lekkers bij Marijó Restaurant, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden).
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en gratis kranten in de lobby. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Nog meer populaire hotels in Santo Domingo
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}